Bielsko-Biała, Bielsko Południe

Mieszkanie na sprzedaż

4 pokoje 2 piętro 100,00 m2 7 500,00 zł/m2

750 000 zł

nowa oferta
Świat Nieruchomości Katarzyna

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

Opis nieruchomości

Na sprzedaż wyjątkowy dwupak inwestycyjny położony przy ul. Czajkowskiego w Bielsku-Białej, nieopodal ścisłego centrum miasta. Nieruchomość została zaprojektowana jako gotowy produkt inwestycyjny składający się z dwóch niezależnych apartamentów o pow. ok. 100m2, wykończonych w bardzo wysokim standardzie.
To propozycja dla osób poszukujących nieruchomości przygotowanej pod najem bez konieczności dodatkowych nakładów finansowych.

Układ nieruchomości
: Łączna powierzchnia użytkowa wynosi ok. 100 m². Dwupak składa się z dwóch niezależnych mieszkań, z których każde posiada:

* osobne wejście,
* osobne liczniki,
* balkon,
* niezależny układ funkcjonalny.
Apartamenty połączone są wspólnym, zamykanym przedsionkiem, co zapewnia dodatkowy komfort oraz możliwość elastycznego zarządzania najmem.
W skład każdego apartamentu wchodzą:
* przestronny salon,
* kuchnia,
* łazienka z WC,
* przedpokój z zabudową,
* balkon.

Standard wykończenia
W nieruchomości przeprowadzono generalny remont obejmujący m.in.:

* nową instalację elektryczną,
* nową instalację wodno-kanalizacyjną,
* nową stolarkę drzwiową,
* nowoczesne wykończenie wnętrz.
Wnętrza zostały urządzone w nowoczesnym i ponadczasowym stylu, z dbałością o funkcjonalność i estetykę. Kuchnie wyposażone są w pełną zabudowę oraz sprzęt AGD:
* lodówkę,
* piekarnik,
* płytę grzewczą,
* zmywarkę.
 Duże łazienki wykończono w nowoczesnej glazurze i wyposażono m.in. w kabiny prysznicowe oraz pralki. Całość wyposażona została w energooszczędne oświetlenie LED. Ogrzewanie realizowane jest poprzez klimatyzację z funkcją grzania. Dodatkowym atutem nieruchomości jest brak czynszu administracyjnego.